» Poradna » Mobily

Nejede SD karta + žádná sluchátka

Zdravím,mobil už mám více jak rok, ale teď se mi zdá, že jaksi se s ním začalo něco dít. Nejedou na něm žádná sluchátka, která ovšem jedou v jiných zařízeních. Slyším pouze nějaké zvuky, když pustím písničku. Dále mi přestala jet SD karta. Pokaždé, když zapnu telefon naskočí mi hláška: "SD kartu se nepodařilo připojit. Vložte SD kartu znovu nebo ji naformátujte." Tudíž v telefonu nemám již žádná data, co jsem měl na SD kartě. Nevíte někdo, jak alespoň jeden z těchto problémů vyřešit? Děkuji za případné odpovědi

Odpovědi na otázku

Obnovit tovarni data.

Případně vzít v úvahu, že žádná paměťová karta nevydrží věčně a ty levnější mají ke svému konci relativně blízko. Zároveň ale je třeba poznamenat, že to neplatí obecně a záleží také na kousku. Lehnout brzy může i ta drahá.

Karty mají záruku doživotně - tedy do konce jejich schopnosti produkce - životaNějak mi nejde položit jiný dotaz kolem SD karet paměťových, neb mi naskočí stránka podivnáhttp://www.zive.cz/poradna/sc-20/default.aspx

Návštěvou servisu - uplatnění záruky? (pokud nepomůže obnova do továrního nastavení). SD kartu vyzkoušet v PC nebo NTB