» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejede mi minecraft

Můj minecraft mi přát píše : Bad video card drivers! ----------------------- Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.This can usually be fixed by updating the video card drivers.--- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 --------Generated 17.1.17 9:23Minecraft: Minecraft 1.0.0OS: Windows 7 (x86) version 6.1Java: 1.8.0_25, Oracle CorporationVM: Java HotSpot(TM) Client VM (mixed mode), Oracle CorporationLWJGL: 2.9.0[failed to get system properties (java.lang.RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread.)]org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method) at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52) at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:244) at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739) at net.minecraft.client.Minecraft.a(SourceFile:237) at net.minecraft.client.Minecraft.run(SourceFile:644) at java.lang.Thread.run(Thread.java:745)--- END ERROR REPORT 8ee530cf ----------

Odpovědi na otázku

Vdaka za info. Vsetky informacie, ktore potrebujes su uvedene v tom vypise.Tak naco pises do poradne?Prosim lock a delete.

Tak, jestli umíš trochu anglicky, tak máš na půl vyhráno.

V dnesnej dobe?Staci Ctrl+C a Ctrl+V do google translate.Ale bohuzial, ludia su taki tupi, ze nezvladaju ani to.

A přál sis aby psal něco jiného? nebo co je za problém. Tohle je úplně normální chyba. Není to žádný útok hackerů.

Tazatel se na nic neptá, pouze nám něco oznamuje, tak proč se zdržovat komentářem :) .Každopádně díky za sdělení.

Dnešní mládež neumí vůbec pracovat samostatně :D. Mají internet, ale vlastní výzkum si neudělají.