» Poradna » Notebooky

Nejede bluetooth v notebooku

Ahoj, v noťasu mi přestal jet bluetooth. Nikde se nezobrazuje, nemá driver, který nelze nainstalovat, protože hlásí chybu: je mozne ze zarizeni neni pripojeno nebo bylo ze systemu vysunuto bluetooth. Nevím, kdy a jak se to stalo. Nevíte co mám dělat? Díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

- mal si notas rozobrany? Nieje odpojeny od MB?- nemas ho zakazany v OS?- mas spravny driver pre BT?

Ahoj, driver mi nejde právě ani nainstalovat, píše to, že chybí úplně BT. Zakázaný bych ho neměl mít podle všeho co jsem hledal a zkoušel. Ale přesto, jak si to můžu ověřit? Noťas jsem zatím nerozebíral, to mi přijde jak poslední varianta. Díky.

Tak to vypadá, že ti odešel BT modul v notebooku, smůla. Kup si externí do USB.

Neřeš hlouposti a obnov systém, než si dáš kafe máš to opravené.

Zkusím, dík za typ.

Třeba thinkpady maj extra tlačítko na vypínání a bez patřičného softu to ani pres něj nezapnes. Nejde to ani po čistě instalaci Windows, bez toho softu. Pak to může bit zakázané v BIOSu.

Tlačítko nemám, hledal jsem všude, jestli mi něco neuniklo. Ale neuniklo. Jak zjistím, jestli je to zakázané v BIOSu? Přes příkazové pole? Díky.

Asi chych se podival do spravce zarizeni win, kde uvidis zda tam neco je. Pokud je problem tak bych sel po necem s otaznikem [pokud je nejaka rana tak tam biva vykricnik], pripadne po kodovem oznaceni a podle nej skusil najit co to je zac na google a pak odpovidajici ovladac. Pokud to je zakazane v biosu, tak tam nic nebude. V biosu je to vetsinou pod integrovanyma vecema. Proste to chce prolezt, ono to celkem trkne.Ono kolikrat staci doplnit dotaz o model notesu nebo se rovnou zeptat google na model a danou vec, on to totiz 100pro nekdo pred tebou resit. Zatim jsme nenafasovaly vestecke koule.Do biosu se chodi hned pri zapnuti nez zacne najizdet os, klasicke klavesy jsou del, f1, escape, ... Nakonec se zase staci zeptat google a on to vyplivne.Tlacitka na wifi/bt a dalsi hovadiny ma skoro kazdne notes, fn+F1-F12, .... , takova ta s piktogramy.

Dole napsat do okénka Bluetooth,neboOvládací panely - programy a funkceNikde nic se neukáže ?Co za ntb potřebné uvest. S málem info se špatně hledá v kouli, v ruce či na ramenou a krku

občas to bejvá i třeba kombinace Fn s něčím

O jaký se jedná notebook? Většina má tlačitko na vypnutí BT nebo BT/WIFI.