» Poradna » Počítačové sítě

Nejdou mi posílat fotky emailem

Ze starého PC (win98) mi vše přetáhli do nového PC (XP Prof.), včetně nainstalovaného programu na úpravu a archivaci fotek( Olympus Camedia Master 4.2.0.5).Když jsem k emailou chtěl poslat foto tak jsem najel do "album" přes dokumenty-místní disk-program files- olympus -camedia master-album.Odtud jsem      poslal bez problému foto.Nyní v novém PC jdou touto cestou  už  posílat  jen     &nb sp;  "všechny přetáhnuté fotky " ale nové vložené již do PC bohužel ne. Sice je mám v albumu ale když po napsání emailu výše uvedeným postupem chci dát jako přílohu foto už se mi v albumu nezobrazuje . Vím že se někam uloží.. sice nevím kam ale chci aby to fungovalo jako dříve. Poraďte prosím absolutnímu laikovi způsobem.. klikni levým tlčítkem tam a tam a pod.  děkuji předem

Odpovědi na otázku

nerozumiem moc problemu ale doporucujem preinstalovat Camedia Master nanovo ak to nebolo uz urobene pri prexode na XP