» Poradna » Notebooky

Nejde zvuk

Mám notebook Lenovo G700/G710 a vypadl mi zvuk prosím o radu

Odpovědi na otázku

začal bych cvičným restartempokud i tak zvuk nepůjde, zkus zapojit sluchátka nebo repráčky, tím zjistíš, jestli to není hardwarová závadamrkni také do Start / Ovládací panely / Nástroje pro správu / Služby, zda je spuštěna služba "Zvuk systému Windows". Pokud není, přes pravé tlačítko otevři Vlastnosti, nastav Typ spouštění: automaticky (pokud nebude) a potvrď Použít / Spustit a OK

koukám, že máš Win 10Ovl. panely otevřeš kliknutím na Start pravým tlačítkem myši nebo použij klávesovou zkratku Windows+X

dík moc pomohlo

To je nadlho. Microsoft na toto ma svoj rozcestnik.http://windows.microsoft.com/en-us/windows/tips-fixing...

To je na Windows 7, tu je na windows 10:http://windows.microsoft.com/en-us/windows-10/fix-soun...

nefunguje mi zvuk

nejde zvuk na netbuku

prosim mam notebok asus a nanotasu me vypad zvuk ale pred tim sel asi jsem omylem neco smazal tak ze kdyz pripnu repro jsou sticha kliknu na repro na notasu bez zvuku tak jsem zatrhnul obnova do tovarniho nastaveni a zvuk nani uz nevim co stim prosim o radu dekuji