» Poradna » Ostatní

Nejde zvuk

Dobrý den,dnes, když jsem zapnula svůj notebook, tak jsem zjistila, že mi nejde zvuk. Včera večer v pohodě šel a dnes mám dole červený křížek. Vůbec nevím, co s tím dělat. Písničky, co mám v počítači se vůbec neotevřou a Windows media player též ne a když, tak se pořád jen "točí kolečko" a nic se nenačte. To samé při řešení potíží, též se mi nikdy nic neotevře. Kdy dám ovládací panely-zvuk, objeví se tabulka: "zvuk neleze v tomto počítači přehrávat, protože není povolena služba zvuku systému windows. Chcete tuto službu povolit?" Dám ano, ale stejně se nic nestane. Prosím, co s tím?Mockrát děkuji.

Odpovědi na otázku

Běž do Nástroje pro správu > Služby a podívej se zda běží a má nastaveno automatické spouštění:1. Služba Plánovač multimédií2. Zvuk Systému WindowsPokud neběží, tak je restartuj (napřed tu první!) a nastav jim autom. spouštění(pokud není nastaveno)

Obě dvě mají automatické spuštění. :/

No a běží? - to je nejdůležitější!

Plánovač multimédií je spuštěný, to druhé ne. A když jsem dala spustit, zobrazilo se mi toto: Systém Windows nemohl v počítači Local Computer spustit službu Zvuk systému Windows. Chyba 0x800706cc: Koncový bod je duplicitní.

Ten plánovač dej "restartovat" a potom skus tu službu Zvuk znova spustit.

Pořád to samé. :/

zkus automatickou opravu http://support.microsoft.com/fixit/cs-cz

To mi zase hlásí, že to není určeno pro můj systém..

nastav si tieto služby ako na obrazku a reštartuj: http://2i.sk/e1a4f2d80bak maš W8 vyhod aktualizaciu kb2962407 alebo už konečne použi SP1(W8.1) tie multimedia nedavaj na automat lebo zas prideš že sa ti sam zapina

Zvuk mi bohužel spustit nejde, aby to bylo jako na obrázku. Win 8 mám, ale kde se vyhazuje nějaká aktualizace, tak to netuším..

to su služby ktore musiš tak nastavit,kde ich najdeš maš v prvom odkaze

Kde se přihlásit

Asi se ti stáhla nějaká přiblblá aktualizace.... Jako první bych zkusil bod obnovy do doby kdy to fungovalo...

Ráda bych zkusila, ale na počítači se v tomhle vůbec nehrabu, abych právě někdy neudělal nějakou blbost, takže vůbec netuším, kde a jak se to dělá.

Do vyhl. napiš "obnovit počítač" a vyber nějaký bod z doby kdy to ještě fungovalo.Jinak nainst. aktualizace se odinstalovávají přes "přidat/odebrat programy a funkce"

V první řadě se podívej ve vlastnostech zvuku, jestli máš vůbec nainstalované nějaké zařízení pro přehrávání zvuku.Popřípadě, jestli máš ve správci zařízení v položce "ovladače zvuku, videa a her" vůbec nějaké audio zařízení.Jelikož jde o ntb, tak to bude nejspíše nějaký AC od Realteku.Pak teprve má smysl řešit další věci, jako jsou nefunlční služby, ři chybné aktualizace.

Jistě, že to mám nainstalované.Počítač budu mít o Vánocích rok a vždy zvuk perfektně fungoval.

Popros někoho ať se ti na to podívá - ty to prostě nedáš.... Já taky když mám pokaženou pračku tak volám opraváře - to není ostuda že neumíš vše. Určitě ve tvém okolí existuje nějaký kamarád který ví víc než ty...

Dneska se mi stal ten samí problém, zvuk spustit nejde, obnova systému nefunguje (zkoušel jsem 2 body obnovení ani jeden nejde, napíše to po hodině error), spustit to přes služby také nejde (chyba 0x800706cc) a když se chci dostat do ovládacích panelů tak zamrznou... Jestli to není nějáký extrémní virus tak nevím....

Mám ten stejný problém. Ale fakt netuším co s tím. Z toho odkazu mi to nevyhledá nic. Jak jsi to vyřešil? Docela mě to štve :X

Ja mam taky ten samy problem, poradi prosim nekdo?

Lidi, mela jsem stejny problem a uz to jde!!!! Dela to AVG Free 2015. Obnovte soubory z virovyho trezoru a restartujte

Díky, díky, díky!!!! Tak to AVG Free 2015 by mě fakt nenapadlo. Zkusila jsem snad všechno, ale až tohle zabralo

a co delat, kdyz sem to avg odinstaloval? a krom zvuku mi celou dobu nejdou spustit ovladaci panely, abych mohl zkusit obnovu. Fák sem nasranej jaxvině!

To jste udělal chybu. Dělá to AVG15 Free, když jsou některé soubory mrsknuté do trezoru. Nejprve jste měl systémové soubory obnovit z trezoru AVG15, restartovat, nu a pak si na tu mršku podšitou dát bacha. Na mne to juklo ze čtvrtka na pátek, celou noc do soboty jsem si lámal hlavu, kde je "jádro pudla" (WIN 8.1). Ale jsem starej dědek IT (65), takže raději vícekráte měřím, než "jednou smočím rákos". Ovládací panely? Prázdné okno s nekonečně točícím se "rotorem" a nezničitelné? Bať, bať, to "ávegéčko" rozhasilo i registry. Možná pomůže Regedit, nebo nové nastavení Start, nebo nějaky Systém Recovery na bazální stav OEM Systému (ale pozor na existenci uživatelských dat), zatím jsem to nevyzkoušel. Zlatá WIN XP (něco jako auto opravitelné u kováře), a WIN 8 (když se auto poondí v řídící jednotce, jedině odtah na specializované pracoviště). Asi jsem Vám moc neporadil, ale těch 20 dní od Vaší "defekace" jste to již jistě vyřešil. Jedna poznámka, zakázat všechny automatické aktualizace čehokoliv, pouze na povolení. Při startu/restartu PC, vypnout Router / vytáhnout "drát" / vypnout WiFi. Teprve po restartu povolit připojení. Sice Vás budou otravovat "zásuvné moduly", ale můžete je poslat do "řitititi".

To by mě fakt nenapadlo AVG bezpečně zničí váš počítač Dal sem obnovit daný systémový soubor, restartoval PC a vše jede jak má Dík moc za radu!

Mel jsem stejny problem a pomohlo mi to mooc dekuji :)

Ahoj,mám stejný problém ´"Chyba 0x800706cc" ale z trezoru AVG jsem vše smazal a nemám ponětí co dělat.Pomohl by mi někdo děkuji

Ahoj Marku, už jsi to nějak vyřešil? Mám stejný problém, taky jsem AVG smazala, nainstalovala znovu, ale nic nepomáhá. Firewall svítí červeně a též ikona zvuku stále s bílým křížkem v červeném kolečku :( A samo postranní panel Ovládací panely vůbec nefungují :(

Stejný problém jsem měla nedávno, to mi ale pomohla Katky rada zde, že to způsobuje AVG Free. Jenže o víkendu se mi to stalo zase a já si zaboha nemohla vzpomenout, co se musí s AVG dělat. Aniž bych si našla toto fórum, jsem AVG odinstalovala a vyprázdnila virový trezor. No nic. Takže zvuk stále nefunkční (bílý křížek v červeném kolečku), nefunkční pravý postranní panel, kde spouštím na netbooku nastavení, nešly ovládací panely. Spuštěné přes jiný příkaz se totálně zasekly, ani neotevřely, laptop jsem musela vypínat stiskem tlačítka "natvrdo". Ostatní rady zde též nepomohly (např. kontrola registrů, služeb zvuku apod.), ani z jiných fór, tak jsem to vyřešila částečnou obnovou systému. A jelikož jsem se nemohla dostat do nastavení, abych se vůbec k bodu obnovy dostala, tak jsem to vyřešila přes příkazový řádek, spustila si Windows + R a napsala tam systemreset. Systém se poté částečně obnovil, ale aspoň tohle konečně pomohlo, sice jsem si musela znovu instalovat např. AVG, Office, Firefox a další některé programy, ale čert to vem, zvuk i ovládací panely už fungují. A ostatní moje soubory - fotky, dokumenty a obrázky atd. mi na disku zůstaly (ač jsem si raději udělala zálohu na externí disk).

Čus, tak to jsi neměl dělat. Měl si dát obnovit né smazat. Teď už jenom nějaká obnova/oprava systému win nebo ten jejich program FIX IT.

diky za rady neco jsem zkusil ale mám widows 8,1 a vůbec v tom nemůžu nic najit a ještě notebook toshiba což je smrtelná kobinace.Už nejdou ani videa ve formátu "avi" a youtube takže to asi nechám naformátovat.

Tak opravdu je to tím z*u*v*n*m AVGečkem. Obnovila jsem soubory z virové truhly, restartovala a ejhle, zvuk opět naběhl. AVG jsem dostala jako bonus gratis při koupi nového notebooku. Děkuji pěkně za ten danajský dar Už nikdy více.

ozdravujem, prosím Vás o pomoc pre pocitacoveho takmer analfabeta, cize postupnost krokov pri rieseni vypadku zvuku. cital som uz aj ostatne diskusie, skusal som a nic, vo virovom trezore nie je co obnovit, v nástrojoch pre správu restartujem a spustam 2 ovladace ale windows audio sa nechyta a vypisuje erorr - dlhe cislo - koncovy bod je duplicitny.. ako dalej? stale dookolo to iste, neviem sa pohnut. Velka vdaka