» Poradna » Mobily

Nejde zvuk ze sluchátek

Dobrý večer,potřeboval bych poradit jak vyřešit problém sluchátek(genius mordax hs-g600), které nepřehrávají zvuk.Jsou i s mikrofonem připojené přes USB.Do dnes mi normálně fungovaly.Na jednou přestali jít s tím, že mikrofon funguje.Na počítači se mi zobrazují jako nezapojené avšak u mikrofonu USB headphone set se objevuje jako zapojený a aktivní.Napdalo mě ,že by to mohlo být i tím, že jsem včera uklízel s PC přes programy CCleaner, Malwarebytes Anti-Malware Home a Avast antivirus všelijakou havět a různé registry ,ale i poté fungovaly až dnes na jednou přestali fungovat.Po zapojení do jiného USB v PC se instalují ovladače a objeví se že se nainstalovali ,ale přes to dále nefungují.Děkuji za pomoc.Jsem laik.

Odpovědi na otázku

Pomocí bodu obnovy - pokud existuje vše vrátíš.Podobné "čističe" nepoužívej!!!!

Tak jsem přeinstaloval celé PC a stále nejde zvuk.Zkoušel jsem na jiném PC a fungují.Zajimavé je ,že na PC kde nefungují jsou na (zvuk-přehrávání) Headphone set ukázany jako reproduktory místo toho aby tam bylo napsané sluchátka jak by to mělo být.Při puštění např videa se zvukem se ale vedle ikony stupnice hlasitosti pohybuje...

Máš ovladač na ZK? ZK neodešla? (vyzkoušíš nabootováním live OS)

Keď máš nastavené Reproduktory - tak nastav Slúchadlá. OS totiž indikuje výstup z GK, ale je presmerovaný inde.