» Poradna » O Živě.cz

Nejde zvuk u videí z Zive.

Na chromu nejde zvuk u videí z živě . Při reklamě jde a u navazujících "zprávy živě", nebo "týden živě" zvuk nejde. Ne Edge to je OK

Odpovědi na otázku

Vypni všechny doplňky a pokud máš nějak "přenastavený" AdBIock tak ho dočasně vypínej, nebo vymaž tebou dopsaná omezení. Pokud se ti to děje i jinde, pak zvaž nový profil Chrome.

Vyzkoušel jsem vše a nic nepomohlo.

a co třeba v nastavení, tro bodky, nenašlo by se něco ?Toto video není v omezeném režimu dostupné. Chcete-li video přehrát, bude třeba omezený režim vypnout