Nejde zapnout PC

Sekl se mi komp tak jsem ho vypl a po zapnutí nešel .Všechny vetračky fungují ale strašně to piská .Nevíte co to může být?

Odpovědi na otázku

Jak to píská? Píská to nějaké kódy nebo nepřerušovaně? A nebo tam píská něco úplně jiného, co pískat nemá?

Píska to nepřerušovaně a nevím odkud to piska.

Pokud nezjistíš odkud to píská tak tu můžeme věštit roky čím to je.

A proc by bylo reseni zavady zavisle na tom, jestli se mu podari odhalit, kde ma ve skrini schovany beeper? ;o)---Kontinualni piskani u vetsiny desek znamena akutni prehrani CPU.

Tak ty víš, že je to z beeperu. Aha

A Vy to nevite? Aha.. :o)

Spíš se zněj snažíme vymámit, zda je to z beepru nebo mu píská něco jiného. Třeba něco na desce, grafice, ve zdroji.

Piska to asi od základní desky jak je tam ta baterka

A jaké máš PC? Vypiš všechny komponenty.

Základní deska Gigabyte ga-b75-d3vProcesor: Intel core i5 3350pZdroj: power lc600H-12 600wRAM : DIMM DDR3 EVOLVEO ZEPPELIN GOLD 2GB 1600MHZ Grafická karta: geforce gtx 760 twin frozr gaming

Zkus odpojit grafiku a monitor zapojit do desky.