» Poradna » Web a internet

Nejde vysilat wifi

Dobrý den, mam problém s vytvořením hotspotu. Notebook jsem dříve používal pro vytvoření internetu ostatním zařízením. Bohužel jse byl nucen přeinstalovat na XP (service pack 3). Při aktualizování začne házet chyby a nejde spustit, tak ho mam bez aktualizací a když spustím Connectify, tak se vše spustí (čeká na připojení ostatních zařítení), ale ti nevidí žádnou vytvořenou wifi síť. Přes kabel v notebooku internet normálně běží. Když v něm dám vyhledat wifi, tak to dokonce najde i tu vysílanou z Connectify, bohužel jen pro něj. Nevíte kde by mohla být chyba? Celkem to hoří :( Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

zdarec stahni si na internetu program Virtual wifi (tak nejak se to myslim menuje) normalne na slunecnici. Ide to bez problemu mam to oskusane. Doufam ze ti to pomuze

tak virtual wifi mi to nenašlo ale našel jsem Wifi hot spot creator, tak snad to je ono ... vyzkouším :) díky za reakci

jojo neni zac a jako tech programku na virtualni wifinu je hodne staci si vybrat a vyskusat :D

máte někdo zkušenost s některým, který navíc má i DHCP server?Má to Connectify, bohužel má 70MB.