» Poradna » Notebooky

Nejde vypnout notebook

Dobrý den, mam takový problém ...mam notebook Acer aspire E1-571G(windows 8) a nejde normálně vypnout, po kliknutí na tlačítko "vypnout" běží normálně dál a vypne se až po dlouhý době (+-90 min) někdy i déle. Takže musím notebook vypínat "natvrdo" a to asi není správně, četl jsem pár diskuzí a tam bylo spoustu řečí o "biosu" , čemuž já vůbec nerozumím.. prosím pomozte jak to mám dát zase do pořádku.

Odpovědi na otázku

odnes to do servisu.

Obnovte systém do pôvodného stavu, cez recovery utilitu. Ak sa nevypne správne, tak ho odneste do servisu.

Na tvrdo je dobré jen vejce90 sec na vypnutí ntb než pan Samoseto uloží co je třeba, zmizí boční lišta s aplikacemi a ikony, není až zas tak moc, v mé Vistě

On napisal +-90 minut.