» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde video na skype

Zdravím,prosím o radu, nejde webkamera tedy video, zvuk jde na skype a dává mi takovou hlašku - Nelze zahájit video.Zkuste uzavřít některý z programů, který by mohl webkameru využívat. Používám win 10 a když dám kameru na přímo ve win. tak funguje, ale skype odmítá ale zvuk jde. Když dám kameru na jiný PC s win 10 tak funguje. Problém bude asi že mám něco blbě nastavený ale nevím co.Už jsem skype odinstaloval a znova nainstaloval a problem je stejný.Děkuji za každou radu. Honza

Odpovědi na otázku

Dobrý den, mám problém s web kamerou přes skype. Druhá osoba mě nevidí, ale já ji jo, píše mi to stále dokola tuto hlášku--Nelze zahájit video.Zkuste uzavřít některý z programů, který by mohl web kameru využívat. Už jsem z toho úplně vedle, vyzkoušel jsem snad vše. Nevím si s tím rady. Můžete mi prosím laicky pomoci? Díky za případné rady, Martin.

v nastavení kamey povolit její použití i ve skype

neviem presunúť kameru na pôvodne miesto skype po resetovaní, dakujem

Zdravím, mně to píše totéž, nikde v kameře (v nastavení) nemůžu najít, že bych mohla nastavit povolené aplikace, píše mi to kód chyby 0xA00F4243<CameraReservedByAnotherApp> (0xC00D3704). Děkuji za radu. Lenka