» Poradna » Mobily

Nejde unlock bootloader Xiaomi Redmi 3

Zdravím,mám mobil Xiaomi Redmi 3 a chtěl bych si ho přeflashovat. Podal jsem žádost na Xiaomi a byl mi schválen. Když jsem připojil telefon k počítači a zapl unlock proces, tak při 50 % při zjištení telefonu mi to prostě napíše že Mi Phone není připojen k počítači. Aktualizoval jsem i dle návodu driver android ve fastbootu telefonu.Máte někdo nějakou zkušenost s unlock telefonu Xiaomi? Díky.

Odpovědi na otázku

Mám tentýž telefon a prfektní support (návod a upozornění čeho se vyvarovat) jsem našel na http://www.miuios.cz/ .Je tam naprosto podrobně popsáno jak postupovat při unlocku, instalaci TWRP i instalaci českého MIUI. Je to trošku komplikovanější než tomu bývá u jiných značek, ale výsledek pak stojí za to. O unlock se už nepokoušej do chvíle, než si nastuduješ návod, protože na každý přístroj máš jen 3 pokusy měsíčně, pak máš "stopstav" a čekáš další měsíc.