» Poradna » Programy

Nejde spustit skype

čaute Mám notebook DELL a v něm windows xp a jednoho dne z ničeho nic se nešlo přihlásit na skype. Tak jsem přeinstalovat skype a nic tak mně ještě napadlo starší verzi ale pořád nic prostě nejdě spustit a divné je ,že nejde nainstalovat ani CCleaner ale to není zásadní vadí mi ten skype. Nevíte prosím někdo co s tím ?děkuji za rady :)

Odpovědi na otázku

1. Bod obnovy > návrat před výskyt problému.2. Cleaner NEPOUŽÍVAT!

1. Co furt máte s tím Ccleanerem?2.Nechápu-nejde spustit, nebo nejde se přihlást?Podstatný rozdíl.

Je potreba instalovat jen z jejich stranek,pac microsoft uz to nepodporuje. http://www.skype.com/cs/

starsi verze byly odstrizeny, je treba nejnovejsi

nejde nainstalovat ani CCleaner Ze by Microsoft bol mudrejsi ako Bezny Franta Uzivatel (BFU).Preco chces notebook DELL (mam tri) znicit nejakymi pofidernymi cisticmi?Microsoft ma dnes velku konkurenciu. MacOS, Linux, Android, Google OS ...Keby sproste "cistenie" ala CCleaner prinieslo nejake zrychlenie systemu, tak by to Microsoft uz davno mal zaclenene v systeme.

odinštaluj Skype, zmaž %appdata%\skype, nainštaluj buď v 6.20.0 (tá na XP naisto ide), alebo najnovšiu. Alebo over prihlasovanie cez https://people.live.com/ . Faktom je, že kamarátke sa tiež na XP nedá prihlásiť s jej účtom, ale s iným áno

Dobrý den,nejde mi spustit SKYPE, Pomozte prosím.Děkuji

Měl jsem v pořádku Skype, dnes to nejde, je blokovány