» Poradna » Notebooky

Nejde spustit notebook HP

Při spuštění notebooku HP nx7300 jen problikne 3x oranžová kontrolka dobíjení a nic se neděje. Adaptér jsem vyloučil jiným, vše pročistil a pořád nic. Nevíte co by to mohlo být? Dík

Odpovědi na otázku

Něco podobného se mi stalo, akorát u Aceru. Vytáhl jsem paměti RAM, a vložit zpět, a podařilo se mi ntb rozhýbat. Ale to asi nebude tento případ . Skus ho nechat vybít úplně, vytáhnout baterii, a skusit zapnout, zda-li to nepomůže.

Na to jsou v servisu měřící přístroje. Může to být kleklá baterka, paměť, deska atd., atd.

Není poškozený napájecí konektor? Případně někde zkusit půjčit kompatibilní baterii (nabitou a vyzkoušet, jak se NTB bude chovat s ní.

3x problik kontrolky dobijeni u HP je nenabita baterie. Takze Vam patrne odesel adapter, NB se nenabiji a takto to dopada. Nejdrive zkuste pripojit NB k el. siti bez baterie, premerit vystup adapteru. Zkusit jiny adapter, nebo zkusit jinou baterii.

Adaptér jsem zkoušel jiný a nic. Připojení bez baterie také nic. Mám podezření na základní desku.

V tom pripade to bude vadna deska, v lepsim pripade napr jen spatny konektor na napajeni.

pokud 3x problikne led s "bleskem", tak nbk nema stavu. Tzn vadna baterka/adapter/nebo napajeci cast desky. Ve vasem pripade nejspis deska.