» Poradna » Programy

Nejde spustit Mozilla Firefox

Problému předcházelo:
1) instalaci debilního DVDFab verze 8 (předchozí verze 6 byla OK)
2) zaseknutí PC při jakémkoli spuštění onoho programu
3) spuštění Windows v Nouzovém režimu a Obnovení systému pomocí Bodu obnovy na včera (tím se DVDFab odstranilo)

Nyní je vše v pořádku, jen nejde spustit FF - vždy se ihned zobrazí známé "Oznámení o pádu" "Restartovat FF". Nemusím asi říkat, že když zvolím restart FF, objeví se hláška znovu atd.

Nevím, jak spustit "Nouzový režim FF", všude na internetu je jen návod, jak to udělat, když už je FF spuštěný! :(
Taktéž nemám v nabídce Start možnost "Mozilla FF-Nouzový režim" - ta byla v XP, ale v W7 není.
V Program Files ve složce Mozilla Firefox také není jiná možnost než "firefox.exe"

Dle informací z internetových fór jsem pochopil, že přeinstalace programu nepomůže...

Věděl by někdo, co s tím?

Odpovědi na otázku

spustenie núdzového režimu FF: stisni kombináciu kláves Win+R a zadaj:"firefox -safe-mode" presne tak ako je tu,prípadne okopči a vlož ale bez úvodzoviek a potvrď Enter.

Díky moc, to jsem potřeboval vědět!
Už je to opravené :)

nie je zač

dobrý den,mohu se zeptat, jak jste to vyresil?? Me se stale nedari spustit nic...

Přiznám se, že si to nepamatuji, ale s největší pravděpodobností jsem to udělal přesně tak, jak mi poradil kolega v prvním příspěvku. :)