» Poradna » Programy

Nejde se mi připojit ke steamu ani teamspeaku - hlásí že nejsem připojen k netu

Zdravim, chtěl bych požádat o pomoc s připojením na steam a teamspeak .. steam už mi několik měsíců vždy když ho zapnu hlásí že nejsem připojen k internetu, zkouším neustále se zkusit znovu připojit a nejde to..dám v režimu offline a přepnu do online a opět to samé .. několikrát sem zkoušel reinstalovat steam i restartovat pc vždy .. zkrátka nevím co s tím .. a teamspeak .. když zadám adresu tak to vždy napíše tohle:<20:34:45> Trying to connect to server on 62.104.20.204:9993<20:34:51> Failed to connect to serverzkoušel sem to na několik různých serverů teamspeaku a nejde mi to na žádný... teamspeak sem taky několikrát přeinstalovalneví někdo čím to může být?budu rád za každou radu :)

Odpovědi na otázku

A funguje ti jinak internet?Pokud ano, tak je docela možné, že je tvoje IP na nějakém blacklistu a blokuje tě přímo dotazovaný server.V tomto případě by jsi měl kontaktovat svého poskytovatele připojení a on už by měl zjistit co a jak. Jestli je případná blokace odůvodněná, výš především ty sám.

Internet mi funguje v pohodě :)O žádné blokaci nevím, nešlo to z ničeho nic, na teamspeaku sem fungoval v pohodě a pak tam nějakou dobu nebyl a najednou už mi to nešlo, steam sem používal denně a přestal mi jít jednou když sem zapl pc tak už mi to prostě nešlo, každopádně zkusím toho správce sítě, Děkuju :)

Nastav si v routeru nějaký funkční DNS server. U lokálních poskytovatelů bývá s jejich DNS často problém.

no což bohužel neumím :/ zas tak dobrý na pc nejsem :)