» Poradna » Web a internet

Nejde připojení k internetu

Dobrý den potřebuju pomoct dnes ráno mi spadnul telefon na zem a od tý doby mi blbne wifina že se připojuje a odpojuje zkoušela sem to restartovat a nechat chvíli vypnutý a fůrt nic .. a píše mi to že není k dispozici k této sítí tak nevím co mám už dělat Děkuju

Odpovědi na otázku

Co asi? Potrebujes jine telefon, tenhle to ma za sebou. Jedine pokud se jen uvolnily konektory anten, tak ma cenu najit video jak na to, pripadne vyhledat servis. S tim bych tam sel, kolik by to kostovalo. Snad pak vymena desky, pokud to stoji za to.Max muzes skusit tovarni nastaveni, ale to bude asi na nic.

aha no ale jako jinak to funguje úplně v pohodě...spadlo mi to na tu zadní stranu... už mi to spadlo několikrát a prostě v pohodě wifina šla... ale jako jinak tomu vůbec nerozumím jak se dělá u LG tovární nastavení

Takhle,teda pokud to podporuje tvuj LG,ale asi ano.http://lg-support-tool.en.lo4d.com je to česky,tak je to hracka.Opravuje,instaluje a aktuaslizuje firmware.

Tohle jsem zkoušela a psalo mi to tam náký blbosti nevím nerozumím tomu.... Nevím fakt nechápu zkoušela sem úplně všechno nechala sem přes noc vypnutej mobil,restartovala sem ho,vyndala baterku,dokonce udělala tovární nastavení a fůrt nic.. připadá mi to jako hovadina že by mi to nešlo jen kvůli tomu že mi to spadlo na zadní stranu když už mi to takhle spadlo tak 3 a nic se nestalo a i u jiných telefonu který mi takhle spadli tak to šlo... a ted najednou z ničeho nic... :/ když zapnu wifi tak mi to tam napíše tohle... všechny sítě wifi zkontrolujte kartu sim nebo mobilní sítě...nevím jak tohle mám pochopit... . Mám LG magna H502 tak prosím nevíte někdo co s tim?

Nič v zlom, ale miesto riešenia problému s mobilom by si mala riešiť problém s tvojimi rukami----- aby ti z nich nevypadával mobil. Pokiaľ nemáš reumu, alebo Parkinsona - tak si nemehlo.