» Poradna » Web a internet

Nejde posta viz hlaska

-----Original Message-----From: MAILER-DAEMON@maximus.webhostingy.net [mailto:MAILER-DAEMON@maximus.webhostingy.net] Sent: Thursday, October 23, 2014 10:36 AMTo: Subject: failure noticeHi. This is the qmail-send program at maximus.webhostingy.net.I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.<elektro.slaby@seznam.cz>:Connected to 77.75.73.47 but sender was rejected.Remote host said: 550 5.7.1 Sender Policy Framework of `mediatel.cz' domain denied your IP address.Nevite kde je zavada ? dekuji

Odpovědi na otázku

Napsal jste nesprávného adresáta komu měl být email poslán. Toto se mi několikrát stalo na emailu od centrum.cz také.Ale soudě podle poslední věty to vypadá, že je chyba na seznam.cz , který má Vaši IP adresu na jejich black listu. Klasický problém seznam.cz , který je zde již pěknou řádku let a řešení je pouze jediné, a to napsat na seznam.cz podporu, která Vám snad odpoví.

Může jít o plnou emailovou schránku adresáta - mě už se vrátilo mailů, důvodů vícero