» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde otevřít PDF (formulář pro ispop)

Zdravim,Chci vyplnit formulář pro ISPOP a když ho otevřu v PDF přes internet píše to nějakou chybu že si mám stáhnout novější verzi Adobe a i při stažení novější verze to psalo to stejné.Předem díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

jestli je to veřejně dostupné, dej sem odkaz na konkrétní PDF

Tak si stáhni nějaký desktopový prohlížeč PDF a máš vystaráno :D A navíc se ti bude hodit i v jiných situacích, mnoho dokumentů je dnes ve formátu PDF...