Nejde nová grafika

Dobrý den,mám dotaz ohledně nové Grafiky: GIGABYTE GeForce GTX 1050 OC 2G, 2GB GDDR5,Moje setava: Deska: Gigabyte GA-MA78GM-S2H (BIOS F11)CPU: AMD Athlon II X4 640RAM: 2x4Gb Kingston DDR2Původni grafika : NVIDIA GEFORCE GT 220Zdroj nový : Zalman ZM600-TX - 600W Teď k dotazu: tato setava běží normálně.Po výměně nové grafiky a po zapnutí PC se na grafice roztočí větráčky cca na 5 sekund a pak přestanou a PC jede na grafiku integrovanou a tuto novou nenajde. Je divné že se větráčky roztočí a hned přestanou.Děkuji za RADU a pomoc.

Odpovědi na otázku

OPzaj Ti doska vzala 4 GB DDR2 modul? Nie som si istý, či X4 640 bude stačiť tej grafike. A niekto tu povedal, že GTX 1xxx musia mať UEFI

Minimum systemu je : Intel Pentium 4 nebo AMD Athlon XP class2GB systém memory

Minimum čoho?

Deska má 4 sloty na RAM 4x4gb. Celkem jde na 16GB

Odkedy má Athlon II X4 640 integrovanú grafickú kartu?

grafika je na desce, ne v cpu.

tak grafika by mela byt na desce http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx

Vyresetuj BIOS.

Bohužel nepomohlo

Je BIOS aktualni ? Pokud ne aktualizovat. Pokud to nejde ani s aktualnim vyzkouset kartu v jinem PC. Pokud karta nepujde ani tam je asi vadna. V opacnem pripade jde o nekompatibilitu.

Odpověď je sice neaktuální, ale co kdyby. V biosu se musí přepnout na grafika na PCI. Jinak je defaultně nastavená na integrovanou.