Nejde naistalovat Windows 8

nejde naistalovat Windows 8 RC. hlasí to že CPU je nedosdačující. Mám PC s pentiem 2.8 ghz. jednojádrové. 1 gb ram. dík

Odpovědi na otázku

Možná ten procesor neumí 64-bitové instrukce a ty chceš nainstalovat 64-bitové W8....

to ne. mám 32-bitové win 8 jako CPU.

to nepujde je to moc velká šunka, ten cpu musí umět hromady věcí, i když by to výkonostně zvládnul, tak to nepustí, nevíme jakou máš grafiku, i kdyby to byla GeForce 6600 tak by to bylo v pohodě s 1 GB ram a timto cpu ale oni to nepustěkj, teda nevíme jaký to je cpu, jestli 8 let starý Pentium nebo nějaký nový Pentium (třeba od Core i5)

7 let starý. 478 pin.

Pricinou muze byt, ze neumi NX bit a to bud vubec neumi(northwood a starsi) nebo je vypnuty v BIOSu(Od Prescott dal). Take to muze byt jina funkce, ale dle vyjadreni Microsoftu by to na nekterych pentiich 4 melo jet.

to nepujde, tam jde s bídou W7

když on Atom N270 je rychlejší více než Pentium 4 HT (478) s frekvencí 3,8 GHz

ale náročnost W7 a W8 je stejná, W8 dokonce snad ještě nižší a já měl na P4 2.66 (478)
W7 na 2 GB a předtim i W Vista (na 512) + geforce fx 5600

tady to nejspíš nejde kvůli tomu že tomu cpu chybí asi 3-4 technologie, Intel VT atd atd

nevim, slyšel jsem že to jde nějak obejít

ale Metro vyžaduje celkem rychlo grafiku

Blbost W8 x86 mi normálně jede v testu na P4 2,6HT a 4GB RAM, GPU je nVidia 6800U.

ano jedná se o pentium northwood 2.8 GHz

stahl jsem si ulitku Windows8-ReleasePreview-UpgradeAssistant a ta hlásí, že
Procesor počítače není kompatibilní se systémem Windows 8. asi smůla

jenže tam je možná rychlejší grafika a pak taky to neni RP ale DP nebo CP verze W8

grafiku mám rychlo. Hd ati 3600. ale při instalaci hned zpočátku to zahlásí že instalace musí být ukončena. CPU nedostačující.

tak jedině zkusit nějaký návod jak to obejít, ale osobně si myslim že i kdyby to šlo tak z toho nic moc mít nebudete, asi nemáte cpu Presscot (478 novější P4) který má některý technologie, ale co vám brání si koupit na aukru 4 jádro + základní desku (q6600+ deska = 3 tisíce Kč) + paměti ? tam už to pujde v pohodě . . na tomhle jinak W7, cpu je beznadějně pomalý, sotva spustí H264 480p a jinak kancelářská práce, nějaké hry zvládne, ale ty radší jen pod xp, co se týče W8 tak je možné že právě kvůli tomu Metru potřebuje procák s podporou virtualizační technlogie, zatímco předchozí zkušební verze W8 DP a CP to dělali natvrdo přes CPU, Metro má běžet na ARM a pokud tam ARM neni tak to asi bude komplet virtualizovaný nebo tak nějak

kdyžtak W8 CP to je skoro shodný s tim co tam chcete dát, vim že tohle několika lidem šlo na starý herky instalovat

tady kdyžtak ke stažení http://kat.ph/usearch/windows%208%20con... ...

co mi brání cca 10000 kč kvůli vyzkoušení windows 8 beta v anglickém jazyce.. to je nesmysli. na podzim budou notebooky s win 8.

to je jiná verze windows 8. alfa verze nebo co. na prd. dík

ta neni na prd, ta je právě uplně v pohodě, je tam jen pár věcí jinak, skoro shodný s RP, tj tou co nejde, o hodně jiná a starší je DP, rok stará

sory ale nevim co je RP a DP.

RP je to co si chtěl instalovat ty, je to RC

a CP je to co bylo jen s malejma změnama předtim než z toho udělali RP

asi jako byly verze Windows 7 označený 7000 a 7052 a 7100

RP je prostě RC2 a CP je před chvílí vydaný RC1
tady je málo rozdílů a asi tam neni blokace na cpu, zkus to instalovat,
stažení na netu

DP je stará beta, je to development pr. to ne