Nejde naistalovat ovladač graficke karty amd

ahoj mam taky dotaz nejde mi naistalovat ovladač graficke karty přeinstaloval sem totiž windows 7 a tet mi nejde naistalovat ovladač a furt nic krafiku mam amd skoušel sem aji oficialni stranky a furt nic nevite co stim dekuji

Odpovědi na otázku

Podivej se ještě je v listu grafických adaptéru ve správci zařízení pokud není něco je špatně.

ano je standardni graficky adapter z rozlišenim VGA

Dej tam "aktualizovat ovladac" Widle by mely najit nejnovejsi z netu.

pořad to vyhledava už asi pul hodiny

amd-catalyst-15-7-1-without-dotnet45-win7-64bit hledam diky

nejde naistalovat mam odistalovat ten vga a pak naistalovat ten co sem stahnul

Ano

odinstalovat - restartovat pc - naistalovat ovladače

po odistalovani restartuji pc a jak se zapne hned po zapnuti mi to napiše že standartni ovladač vga je naistalovan nevim co stim

Jak jsi postupoval při přeinstalaci W7? Přesvědčil ses po instalaci ve Správci zařízení, že nechybí nějaké ovladače k základní desce? U W7 by se to stávat nemělo, ale podívej se. Jak uvidíš žluté otazníky (nerozpoznaný hw) nebo vykřičníky ve žlutém poli špatná konfigurace, chybí ovladač), máš problém - nějakému zařízení chybí ovladače. A když chybí ovladače pro základní desku, nemusí správně fungovat ani hw do té desky zastrčený, třeba grafická karta. http://ictwork.cz/instalace-ovladacu-hardwa... AMD Catalyst sw pro své fungování vyžaduje nainstalovaný .NET Framework, ty jsi stáhl verzi bez něj a jestli ho už nemáš v PC nainstalovaný, pak sw samozřejmě nebude fungovat a nepůjde nainstalovat. Pochlub se, jak to vypadá, když otevřeš správce zařízení?

furt to nejde napiše to ze instalace probehla ala neni tu nikde