» Poradna » Notebooky

Nejde nainstalovat windows chyba ... vice v popisu

ahoj mám asus x550vb no a vytahnul jsem hdd připojil pres redukci USB do počítače tam HDD naformatoval a odstranil oddily a nechal tam jen dva a to disk C a D no a ted mi nejde nainstalovat žádny WIN ani z usb ani z CD prosím pomožtemi ... (recovery nemám ...)

Odpovědi na otázku

Z čeho to instaluješ?

no bud z flešky nebo CD ale nespusti se ani jedno

Jaké windows?

no a dal si ten disk spet do toho aušusu? a isto si odstranil aj ,,zavadzač,,predošlej verzie win? inak ten disk pred inštalaciou nedel urob to až v inštalačke alebo potom

Jmano smazal senm vsechno ... A jak to myslite ? Jako ze mam dat hdd do jineho notasu a tam nainstalovat 8 a pak ho dat do aušusu ?

Nerikej dobre znacce ausus, blbecku. Tim, ze mas hloupe pripojeny navraceny driver a tim rozesrany bootovaci system, jsi vinen jen ty sam. Vubec, to co jsi predvedl tvou akci, je naprosto odstrasujici. Nechces si nejdrive neco o bootovani precist. Vsude je toho hafo.

Vim jak se bootuje ale ono to nejde -_-

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/... toto mi to piše ;) pokazde to tam skočí

A sme doma, chýba ti oddiel s EFI. Nemáš náhodou noťas s EEPROM.

netuším proč ?

tak mám

blbecek si akurat ty aj stvojim hafo radami ale to je tu otebe zname

www můžete mi prosím poradit jak mám vytvorit ten uefi bootovaci disk ? a data pak nanej windows ?

už instaluju