» Poradna » Web a internet

Nejde mi změnit datum narození na fb

Dnes se mi někdo dostal na fb a změnil mi datum narození.. A poté jsem zjistila, že datum nejde změnit nazpět. POMOC!

Odpovědi na otázku

Tak vidíš, nakonec se lhaní o věku vždycky nějak provalí.. Tak kolik je ti let..??? Vím, že taková otázka není zrovna diplomatická.. Jen hořím zvědavostí, slečínko..

Šlo o změnění datumu a ne roku 😉 A prosím za rady a ne o dotazy na můj věk 😉 (a ne není mi méně než 13, takže klid😉)

Zpytuj svědomí kdo že se ti mohl do fejsu vloupat. Jistě někdo komu jsi se svěřila ve slabé slastné chvilce, kdy ti pomáh s mytím nádobí po obědě. A máte na fb velikanánánánskou nápovědu

Me je 20 a stalo se mi to same takže není na místě vyjíždět kvůli věku

Lhát se nemá, tak teď už to víš.

Na FB lze změnit datum narození jen omezeně. Je totiž jasné, že to není údaj, který by se během života často měnil.Omezení jsou dvě:1) prodleva - po změně nelze provést další změnu během krátké doby. Je tedy nutné počkat pár dní2) maximální počet - Není možné datum upravovat do nekonečna. Pokud došlo k maximálnímu počtu změn, pak to už prostě nejde.Jako důležitější věc bych být Vámi vnímal "někdo se mi dostal na FB". To je nepřijatelné a muselo k tomu dojít vaší vlastní chybou. Je potřeba se nepřihlašovat tam kde nemůžu, nedávat své soukromé zařízení, kde jste přihlášen ostatním lidem a mít dostatečně bezpečné heslo, které nepoužíváte na dalších službách.

Inak ja som zadal dátum vymyslený už pri registracii a už ho nemôžem zmeniť lebo sa mi to nedá dáva mi možnosť zmeniť len deň ale nie mesiac a keď dám uložiť tak mi vypisuje ze sa nepodarilo uložiť zmenu hm je to dosť divne a to sa mi nepáči... Čiže nemenil som to stále len raz som to chcel zmeniť a nedá sa mi to

Dobrý den mám dotaz ohledně změny datumu a roku narození na Facebooku jak to udělat bylo špatně kliknuto děkuji s pozdravem Pokorná