» Poradna » Notebooky

Nejde mi vypnout Notebook

Dobrý den vždy když vypínám notebook tak se vypne jen obrazovka a notebook furt běží.

Odpovědi na otázku

Nabořený OS. - Přeinstalovat!

Přeinstalovat windows nebo pc

uživatele

Stiahni si autoruns zo sysinternals http://technet.microsoft.com/sk-sk/sysinternals/bb963902Povypínaj všetky zbytočnosti ktoré nezbytne nepotrebuješ v sekciách : Logon, Services, Scheduled tasks. Ak to nepomôže vypínaj notebook podržaním tlačidla ktorým ho zapínaš (dlhšie ako 5 sekúnd). Preinštalovanie je až posledná možnosť.

Opravdu skvělá rada - ukončovat systém natvrdo!

A hned všetko preinštalovať je lepšia?

Ano a bez crackov a tunovacich a cistiacich utilit

OMG, to som robil pred 15-timi rokmi s windows 98

Jaky notebook? Skus aktualizovat power managment driver.

nouzove vypnuti podrzet tlacitko napajeni a vypne se vse a potom hledat co to způsobuje

me se taky kazil windows uz je to dávno tento počítač se nedal pouzit vse se nacitalo nekonecne vypinal jsem vytazenim baterky a potom jsem spustil obnovu windows vybral jsem bod nechal jsem to delat kdyz se to nechtelo vypnout tak jsem pockal az obnova zkonci a vypnul jsem to a potom windows fungovali normalne

Jedna podivnější rada než druhá ale tak nějak mně to nepřekvapuje.Předpokladejme že ten utajenej system jsou windowsNa zjištovani co se ti děje s powermanagmentem tam maš přikaz,problem s powermanagmentem maš celkem jistě.Jestli ti ho způsobuje hw zaležitost nebo naopak sw - od toho je pravě přikaz powercfg,chtit aby ses mrkl na eventlog na critical errrory by bylo moc ale spravně bys měl taky.Ten přikaz je powercfg,nastuduj si ho on ti vyplivne co maš za problem ,klidně můžeš pomoci něj problem i vyřešit.Jako minimum základní si vyjedjeho report.V každem članku o přikazu powercfg jsou popsany zaklady,co je co a jak se děla report.