» Poradna » Windows (a jiné OS)

nejde mi tisk z Windows 8.1, papír projede bílý, inkoust je

Windows 8.1 mám nově, předtím tisk z XP bez problému. Teď píši na starém psacím stroji.

Odpovědi na otázku

1. Výrobce?2. Typ inkoustu origo / doplňování = režim (testované náhrady)?3. Je dostupný ovladač?

zaschlej inkoust v tryskách/hlavě...btw hláška "teď píši na starém psacím stroji" mě docela pobavila, si úplně představuju toho starýho Consula, jak to tam datlujete a pak to dáte někomu a "prosim tě tady mi to přepiš do teho komputeru, já na to hovno vidim ánžto sem si rozsedla brejle"

Starý stroj já považuji třeba nějaký normální Sharp s typovým kolečkem a karbonovou páskou.

Neměl Sharp kladívko z PVC ?, že by už dávno nepsal, leda pár úhozů a pak rozpad.

Ano, ale bylo vyměnitelné a vydrželo tuším + mega "zásahů". Stejný limit mělo i typové kolečko, naštěstí není dodnes problém dokoupit.

sem před 5 lety koupil od jedný báby za 1 500 kč, pár úhozů a konec. V opravně mi známý zdělili, že práce na 2 hodiny po 350 kč a že mi zakrátko může odejít něco dalšího - tak mám toť toto co bylo jen 10x dražší,

Já kupoval kdysi v Germanii (šlo i CS typové kolečko a polepky na klávesnici) plus 2x kladívko a 2 typová kolečka (každé jiné písmo) a když jedno selhalo (ulomil se znak díky častým tučným průklepům 2x na jedno místo a mazání, průklep s delete páskou) tak jsem hodil druhé a jede dodnes. Ještě stále jsou náhradní i kazety s pásky, jak nekonečnými (látka) tak karbon.

No a třeba tam píše program a pak to dá do děrovačky

Tisk z PC esli dobře rozumím v tiskárně nejde. A kopírovat ?

Copy? Ne každé zařízení je multifunkce.

Tiskárnu nepíše, třeba má canon 250 s číslem chyby násobně vyšší

Tak multifunkcí je hodně, také mám a přiznám se, že dokumenty jsem líný skenovat čili copy > počet a jdu od toho.

Klidně piš na počítači a ukládej,ukládej - tak dlouho než přijdeš na to,jak se zprovozňuje tiskárna ve W8.Možná by stačilo navštívit Zařízení a tiskárny v Ovládacích panelech a jednoduše tiskárnu přidat.Tuším za dotazem neznalost.

Drivery pro danou tiskárnu a Shit 8 máš? A máš je nainstalované? Ty časy, kdy se zupgradoval O. S. a vše fungovalo vesele dál, už se odstěhovaly na Linux. Ve Widlích už platí: Nový O. S. (zejména přechod z XP kamkoli výš) = nové ovladače! A pokudse výrobce na podporu tvé tiskárny pod Shit 8 vykašlal, máš smůlu.