» Poradna » Web a internet

Nejde mi nahrát text k fotografii na Instagram, z počítače, přes program gramblr

Dobrý den,mám už asi půl roku nainstalovaný do počítače program gramblr pro nahrávání příspěvků na Instagram. Bohužel nemohu nahrávat přes mobil. Vše fungovalo, tak jak má, ale poslední dobou mi nejde nahrát text společně s hashtagy k fotografii na Instagram. Přihlásím se na Instagram. Otevřu si program Gramblr. Vyberu fotku, lehce ji upravím, zkopíruji do okýnka v gramblr z textového editoru text, který chci mít u fotky. Nebo text a tagy rovnou píšu do okýnka a vše odkliknu. Kouknu na Instagram a tam je nahraná jen fotka, text i hashtagy chybí. Dělá to i v případě, že text kopíruji, i v případě, že píšu rovnou do gramblru. Problém začal po jedné běžné instalaci aktualizací počítače. Nevím, jestli to spulu nějak souvisí. Aktualizace proběhla normálně jako vždy. Problém je že běžně používám jako prohlížeč mozilla firefox, jenže gramblr se otevírá výhradně na Internet exploreru. Přítel říká, že to může dělat problémy. Jenže na gramblr nejde nastavit otevírání v jiném prohlížeči. Zkrátka tam není k dispozici jakékoliv nastavení(alespoň jsme ho nenašli). Nechápu ale, proč to před tím šlo a teď to nejde. Děje se také to, že se nakonec podaří ten text tímto způsobem nahrát, ale třeba až na několikátý pokus. Třeba až na šestý pokus :(. Nepřišla jsem na to, čím to může být. Dokonce jsme gramblr odinstalovali a nahráli znova a problém se neodstranil. Děkuji za případnou radu. Š.

Odpovědi na otázku

Dobrý den, stejný problém a postup řešení (reinstalace). Každopádně je dobré vědět, že počet hashtagů nesmí přesáhnout 30, pak to zlobí.

Zdravím, nevím jestli to nějak souvisí s problém od slečny která zde psala komentář, ale už asi 4 dny nemohu přidat žádný hashtag k příspěvku na Instagramu. Píše mu to, že "moc hashtagů, k příspěvku se nedá přidat tolik hashtagů, na určitě typy obsahu se vztahují" bla bla.. já ale přidám jen jeden hashtag a nejde to, nevíte prosím, co s tím?

I když odpovídám na pár let starý dotaz, tak to třeba někomu pomůže. Mám vyzkoušené, že Instagram nezobrazuje popisky u fotek, které obsahují více, než 30 hashtagů

jamam ctecku a nechapu ja to tam dat namuj profil