» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde mi celý start a potřebuji dát počítač do továrního nastavení

Po zapnutí PC, se mi načte plocha a začne mi problikávat obrazovka co 2 sekundy +-. Po 20 minutách to přestane a já chci vyhledat něco, jenomže když kliknu na panel, nereaguje, jak dát PC do továrního nastavení bez použití panelu, nebo jiné řešení mojeho problému?

Odpovědi na otázku

Počkat těch 20 minut, přečíst si návod, dát to někomu, kdo tomu rozumí, napsat inteligentní dotaz...