» Poradna » Notebooky

Nejde mi aktualizace

Co mám dělat, když mi něco nejde aktualizovat?http://leteckaposta.cz/337478026

Odpovědi na otázku

Ahoj, pokud máš warez windows tak aktualizace ti nepůjdou. Pokud máš originální windows tak ho reinstaluj.Nebo:Aktualizace si stáhni z netu a nainstaluj je ručně.

Restartuj PC, pak by to mělo jít. Pokud nepůjdou ty 2 konkrétní ani po restartu, tak se podívej, co je to za aktualizace a pokud nejsou nějaké důležité (což předpokládám, že nejsou, také se mi to někdy stává, bývají to často aktualizace, které již nahradily novými), tak se na ně vykašli.