» Poradna » Web a internet

Nejde dosťahovať torrent

Dobrý večer,používam utorrent a chcel som si stiahnuť windows 7 32bit cz.V pohode mi to sťahovalo ale pri 80.8% kleslo sťahovanie na nulu..Je to chyba môjho netu alebo je poškodený torrent?Ďakujem

Odpovědi na otázku

slovak a cz? alebo ano?

nenašiel som iso sk tak sťahujem češtinu..no bože

hod na ,,sklo,, mail aj jednorazovku

Ja nejak nechápať tvoj jazyk :D môj e-mail:peto.stieber@gmail.com

to je tvoj problem , potom mrkni mail

abc?nemaš na uloz.to nejake kredity aby mi to do rána stiahlo?

Kdybys nebyl lamička a nechápavej zabržděnec tak to stáhneš z mega za pár vteřin, link máš u warezáků na fóře:http://forum.zive.cz/viewtopic.php

taky biedny vyber? až jeden cz a sk ani tuk

Tak řešil jsi český iso a najednou nevoní? Víš co, táhni na slovenský zive.

jednorázovka = http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.htmlúpal nebo je to u tebe standardní stav?

musis mit stary uTorrent, verzi 1.7 doporucuji

Za mě bych rozhodně doporučil verzi: uTorrent 2.2.1

Přesně tak. Starý uTorrent vyřeší 0 seederů...