» Poradna » Mobily

Nejde aktualizovať systém

Zdravím, mám mobilný telefón Lenovo Vibe S1 Lite a už dlhšiu dobu mi vypisuje že je dostupná nová aktualizácia, tak ju dám stiahnúť, ked sa stiahne tak sa reštartuje telefón. Po asi 5 sekundách napíše "chyba". Skúsil som obnovenie továrenských zariadení, factory reset a tak podobne. Nič nepomohlo, stále to tam píše, prosím vedeli by ste mi poradiť..? Dakujem.

Odpovědi na otázku

Podporuje daný telefon vůbec aktualizaci? Třeba se rozesílají hromadně...A ta aktualizace, to je OS, Obchod nebo co?A je to nutné?

Šmarjááááááááááááááááá.....ty jsi ale dotěrnej hňup.. Měl sis koupit tlačítkovou Nokii.. Splňuje veškeré podmínky pro použití v podobě osobního přenosného telefonu..