» Poradna » Web a internet

Neide chat na FB

ZdravimVie mi niekto povedat ,kde je problem? Nedaju sa mi prijimat spravy na FB cez chat.Ja ked spravu odoslem normalne ju dotycny dostane , ale od nikoho spravy nedostanem , iba vidim take 3 bodky ... že dotycny pise , ale nic viac Dik :oops:

Odpovědi na otázku

odhlas se z facebooku, promaz si cookies (hlavne se tykajici facebooku a messenger) a zkus se znovu prihlasit

Presne toto som aj skusal , ale nepomohlo , vdaka

Jiný prohlížeč jsi zkoušel?

ano . skusal som chrome , operu a EDGE ,furt rovnako

Když jsem u chromu narazil na nějaký neřešitelný problém, vždy pomohlo smazat celý účet/vytvořit nový kdy je celý chrome v defaultu.