Nehlasi se disk

Dobry den,Nedávno jsem si koupil pci HyperX Predátor disk od Kingstonu. Napojil jsem ho a slape pěkné ale ponechal jsem zapojeni SATA disk který se bohužel přestal hlásit. Mam bios od ROG výrobce a nevím si stým už dat rady.Dekuji za nápady a rady vopred

Odpovědi na otázku

To je hodně slabá nápověda pro radu.Chtělo by to trochu rozvést dopodrobna.

nevim co je na tom malo rozepsane. je toho dost napsano a hlavne to dulezity co ma byt ne. nevim co by jsem mnel jeste jako k tomu napsat

A hlavně je to napsané příšernou češtinou. 19 chyb u 106 písmen ve třech větách. Víte na př., že existují velká písmena, která se užívají na začátku vět, že tázací věty se ukončují otazníkem a že "co by jsem" čeština nezná a používá výraz "co bych". To jste se učil češtinu někde v Africe v džungli od lidoopů?

Hele takový chytračky mam nejradši bud tady z něčím poradíš anebo vůbec tady nepiš jasny!!!

No hlavně že nejsi chytráček ty kdyš si nevíš rady.... Teď mi z toho vyplynulo že když nejsi chytráček - tak jsi naprostý negramotný DEBIL!!!

V pripade nekterych PCIe karet pro ukladani dat a M2 slotu muze dojit k vypnuti nekterych SATA portu. Pocet PCIe linek je omezen. Zkus se podivat do manualu, ktere SATA porty se vypnou a nebo postupuj metodou pokus/omyl a vyzkousej postupne vsechny. Zacni se SATA0. ☺

tohle zkusim zatim jeste nejaky napady by jeste bral kdyby nahodou to neslo

Ted jsem se koukal na BIOS a v boot my ten disk ukáže a když jsem se kouknul ve Windows v systému zařízeni tak tam je taky ukázaný. Tak teď nevím kde může byt chyba