» Poradna » Web a internet

Nefunkční Wi-Fi

Dobrý den, mám potíž s internetovým připojením. Počítač mi píše, že jsem připojený, ale bez internetu. Když jsem diagnostikoval problém píše to, že pravděpodobně chybí ovladač Wi-Fi 3 adaptéru. V tomhle se vůbec nevyznám a nevím co mám dělat, takže budu rád za jakoukoli pomoc.

Odpovědi na otázku

Když ti chybí ovladač wifi, tak si musíš nejdříve zjistit, co za wifi v zařízení máš. Podle toho jdeš na web výrobce wifi a pro konkrétní typ si drivery stáhneš a nainstaluješ. Pokud tuten text je na tebe složitý, svěř to někomu, kdo se v tom vyzná.

mno - podľa toho ako je otázka formulovaná to vidím skôr na neskutočne zamrdaný systém! (ovládač wi-fi 3 chýba) veď ak neexistuje ovládač, nemá sa systém čím!!! pripojiť, ponáč nýbrž protože sa wi-fi modul softvérovo v systéme nenachádza. to je skôr na prvotnú debordelizáciu systému a až potom môžete špekulovať nad inštalovaním driverov

Nešiř paniku. Nejspíš se jenom nahrály aktualizace Windows a starý ovladač přestal fungovat. Minulý týden jsem to řešil s Atherosem. Stáhnout nový ovladač, nainstalovat a hotovo.(Pokud by to náhodou byl Atheros, ovladače jsou tady: https://www.atheros-drivers.com/atheros-wireless-drivers.... )