» Poradna » Mobily

Nefunkční USB flash v přehravači

Mám 2 usb disky,oba jsou naformátované na FAT32.Do každého nakopíruji složku s hudbou MP3.Flešku vsunu do přehrávače a načte se jen jedna z nich, ta druhá nefunguje ani v autorádiu.V Pc nebo v Tv fungují obě v pohodě.Neví někdo kde je problém?

Odpovědi na otázku

Ten flash disk je USB 2.0 nebo 3.0?A ten prehravac podporuje USB 1.1, 2.0 nebo 3.0?Problem bude nejspis v tom, ze v tom prehravaci/radiu mas USB 1.1, ale flash disk je 3.0, ktery neni zpetne kompatibilni (resp. je kompatibilni s 2.0).

Ta flash co nefunguje je Kingston DataTraveler HyperX 8GB a přehrávač i rádio určitě podporuje USB 2.0

a ta co funguje je větší nebo menší kapacity? Jestli třeba autorádio a přehrávač nemá podporu jen omezené kapacity flash disků.

Možné to je ta co funguje má 4 Gb ta druhá 8 Gb i když v dnešní době aby nešla 8 Gb se mi nechce věřit.

nemá ta složka ,co nefunguje, třeba v názvu diakritiku? To může taky dělat problémy.

Ne,na obou je stejný obsah bez diakritiky.