» Poradna » Web a internet

Nefunkční programy využívající internet

Když otevřu jakýkoliv program, co využívá internet, tak okamžitě přestane pracovat. Internet funguje - jediný funkční program přes NET je Skype. (Win7)

Odpovědi na otázku

Jak tomu mám rozumět: "okamžitě přestane pracovat", to se jako hned po spuštění sám zavře? Nebo se spustí, ale nefunguje?Jako admin spustit CMD a příkaznetsh winsock reset+ následný restart počítače nepomůže?

 | ChromeOS Chrome 50.0.2661.79

je to legalny windows 7?Nie su tam viry?vyhodi to nejaku konkretnu hlasku?