» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nefunkční ovladače pro grafické karty nVidia

Potřeboval bych nutně pomoct ... Při prvním spuštění PC jsem normálně bez problémů nainstaloval ovladače základní desky a potom jsem přes DVD ke grafické kartě nainstaloval ovladače .... napsalo mi to že je vše v pořádku a že mám restartovat PC ... jenže když jsem spustil nějakou hru tak hned crashla :( díval jsem se jestli se ovladače karty nainstalovali protože mě to bylo podezřelé že nemám nic na ploše kromě ASUS GPU Tweak (nevím, jak se to přesně píše) a nenašel jsem jinak žádný soubor se jménem nVidia a tak jsem prostě šel na stránky nVidie a stáhl jsem je ale když jsem je spustil tak mi to napsalo že jsou nekompatibilní s mojí verzí sistému ... tak jsem je odinstaloval všechny programi které se mi nainstalovali k tomu DVD a skusil jsem to znovu . nešlo to . tak jsem skusil restartovat PC ale znovu to napsalo tu samou hlášku ... stáhl jsem znovu ovladače a nic ... žádná hra mi nejede :(PC:Windows 10 Home 64bitIntel core i5 6400Asus Gtx 1060 3gb8 gb hyperx fury ram ddr41tb SSHDZákladní deska : asus h110m-kpředem díky za odpověď :)

Odpovědi na otázku

Není potřeba instalovat žádný ovladače. Vše si Windows 10 "natáhnou" postupně samy, i tak komplexní ovladače jako GeForce. Ty nejsou obvykle starší víc než 3 měsíce.Jediný, na co se musí použít extra ovladač, jsou obvykle specialitky typu USB DVB-T tunery, které maj sice ve Windows Update taky ovladače, ale ty jsou až na výjimky staré a mnohdy nefunkční.