» Poradna » Notebooky

Nefunkční notebook

Dnes ráno zapnu notebook, ten se jenom rozhučí a obrazovka zustane černá. Tudíž ani přístup do Bios není možný. Lze nějak identifikovat závadu a má smysl to řešit pokud se jedná o notebook staří 5 let?Díky za Vaše poznatky.

Odpovědi na otázku

Třeba jenom odešlo podsvícení - podívej se na světle, jestli není na displ. něco vidět, nebo ho zkus připojit na jiný monitor.To by se dalo ještě levně opravit. Pokud by odešla ZD, nemá smysl to už řešit (cena).

displej nebo podsvícení určitě ne. On totiž hučí na plný pecky bez ustání což za normálního provozu nebylo. Tipoval bych že si není schopen ani načíst ovladače, je tam integrovaná grafika. Notebook HP550.