» Poradna » Programy

Nefunkční minecraft

Dobrý den,prosím o radu,nejde spustit žádná verse minecraftu,vždy po spuštění to zahlásí crash error,openGL je nai nstalován a java taky,předtím to fungovalo bez problému,ale na Windows 7 už ne,předtím tam byly Wwindows XP a v pohodě,díky za jakoukoliv radu,a s pozdravem Ervin Svitavy

Odpovědi na otázku

Jakou tam máš javu? Jestli 8 tak jí zkus odebrat a dát tam jen 7. U té javy 8 jsou zatím nějaké problémy.A pak by taky nebylo špatné nám sdělit specifikace toho stroje, na kterém to spouštíš.