Nefunkční LAN port

Zdravím, nefunguje mi LAN port takže je tu jedna možnost: něco je špatně se základní deskou. Může mi jen někdo potvrdit že to bude tím?

Odpovědi na otázku

Nejede mně auto. Je tu jedna možnost: něco je špatně s motorem. Může mi jen někdo potvrdit že to bude tím?P.S. V případě toho auta nebyl benzin...

Síťová karta je celkem odolná věc, ale dá se zakázat, odinstalovat ovladač/nainstalovat špatný, může býz poškozený datový kabel...

To si pleteš PC poradnu s věštírnou. Opravdu si myslíš, že s nulovým množstvím informací může někdo na dálku poznat příčinu? Zkus použít mozek...

Ano je to tym, kup si nove to zariadenie.

Když víš co tomu je tak nechápu proč sem lezeš a tu vadnou věc nevyměníš. Jenom bacha ať po výměně motoru nezjistíš, že tam jenom není benzín

To, že "odejede" on-board NIC (síťová karta nebo "LAN port" - jak chceš ), je jedna z dosti častých závad, takže ano, potvrzuji, MŮŽE to být tím.

Nicméně předpokládám, že vypnout/zapnout v BIOSu jsi ji zkoušel, zkontroloval, případně aktualizoval její ovladače, zkontroloval eth. kabel, vyzkoušel připojit do jiného portu switche (routeru), atd.