» Poradna » Mobily

Nefunkční displej A536

Ahoj,spadl mi mobil na zem a teď nějak nejede displej. Není prasklý a svítí, ale jen bíle s nějakým barevným pruhem.http://jpeg.cz/obrazek/gKhnNavíc když mobil zapnu tak podle zvuku mi najede a reaguje i nějak na dotek. Potřeboval bych poradit jestli to chce rovnou koupit novy display nebo to zkusit nějak rozebírat hledat uvolněný konektor.Jinak jedná se o Lenovo A536.Dík za pomoc

Odpovědi na otázku

gratuluji muzes si koupit novy mobil

Dík a můžu se zeptat jestli to máš odůvodnitelné nějakým argumentem a nebo jsi jenom protivný?

To už je nefunkčni displej a nedá se opravít než jenom výměnou displeje podobne sem zažil na jiném mobilu a proto u svého lenovo a536 mam pojistku na 3roky celkem bud koupit nový displej(cca 552 a výše u cz obchodu ,ebay kolem 300kč) nebo celý nový mobil .