» Poradna » Notebooky

Nefungující obraz na ntb

Ahoj všichni, potřebuji pomoct:Když jsem byla na prohlížeči tak jsem na něco omylem zmáčkla ( klasika😆 ) a obraz byl úplně přes celou plochu ( snad chápete ) no a tak jsem si řekla že dám Esc a dá se mi to zpět,jenže ne nedalo tak jsem zkoušela různý tlačítka a tak a zmáčkla jsem myslím na F10 a vpravo mi vyjela nabídka jako duplikovani obrazu a jeste asi další 3 no a tim t.F10 se to posouvalo dolu na ty možnosti a když to bylo na jedný z nabídek tak se najednou vypl obraz. Jsem si jista ze je to obrazem protoze normalne kontroly jinak svítí,vydava zvuky a tak. Omlouvám se jestli tady melu nějaké blbosti ale moc tomu nerozumim tak snad me chápete😁

Odpovědi na otázku

pardon *kontrolky

Zkus připojit další monitor.

Jo...ještě není od věci si přečíst manuál k Ntb...tam jsou popsány všechny tlačítka. Jestli ho už nemáš...tak jít na stránku výrobce a manuál si stáhni.

Děkuji,zkusím to😊

No tak to vypni at si to odpočine a třeba se ti obraz po znovu zapnutí správně zobrazí.

To už jsem zkoušela, bohužel furt nic. Ale jinak děkuji moc😊

Zkuste znovu to F10.

Zkoušela jsem ale bohužel nic😏 ale děkuji pěkně😊

Podle nablblých smajlů máš z uvedeného radost, tak je snad vše v nejlepším pořádku a užívej si následků své blbosti.

Hej tak asi si tu nebudu vylevat srdicko jak jsem strasne nestastna,fakt nemáte nic jiného na praci nez nekoho buzerovat?to je smutne treba jeste vic tech smajliku budu psat jo a abych nezapomnela nevim jako jestli hodnotis opravdovou naladu člověka podle 'smajliku',trosku mozek pouzitdal uz neodpovidam

Neodpovídej, to je nejlepší, co můžeš udělat. Tvé bláboly nejsou ani k smíchu, je to unylá trapnost. Na flame ani trolling nemáš, zkus to zase pod jiným nickem.

Ty by si radsej matfyzacku co to vyjadri rovnicou.... ako sa hovori, proti tvojej uchylke ziadny disputat

Aky mas notebook, alebo sem posli fotku tych funkcnych klaves.

od Lenova ideapad 100S

taky lenovo a taky stejný problém...ach jo.

Takze děkuji za všechny komentáře jak za ty, kde jste se mi snažili pomoct a nebo za ty ''mile'' kazdopadne ja uz mam nastesti ntb v pohode ( w.+p) hezky zbytek večera.