» Poradna » Mobily

Nefungující napájecí konektor GoClever tabR106 (reklamace neuznána, mech. pošk.)

DObrý den, přítelkyni nedali k tabletu originální nabíječku k tabletu, po vyžádání jí v prodejně kde byl zakoupen dali další, neoriginální, ale který v jisté ploze dokázala nabíjet, konektor tam od začátku držel špatně a velice pofiderně, nabíjelo se jen v určitě dost krkolomné poloze. Po chvilce to nešlo vůbec, reklamace neuznána, vyhodnocena jako mech. poškození konektoru. Ještě než se dal reklamovat, koupil sem podle parametrů výrobce nabíječku z číny, která tam oproti původní dodané při koupi (americké) a druhé vyžádané, pasovala jak zadek na hrnec, ale už bylo pozdě, konektor byl v křemíkovém nebi asi.Chci se zeptat, kolik by tak mohla stát oprava?

Odpovědi na otázku

Konektor asi 20,- Kc. Prace asi 1000-2000,- Kc plus asi 500,- balne a postovne. Autorizovany servis. Sikovny kutil to zvladne za cenu konektoru asi za hodku.

Aha, tj teda pěkný no, tolik se nám do toho vrážet nechce. Kdyby ste někdo věděl o zkušeným kutilovi, kterej by to za pětibábu v Brně, sfoukl, tak sem s ním :)

bezduvodne zamitnuti reklamace

Připrav si znalecký posudek a omlať jim ho o hlavu i s tím, že poškození bylo způsobeno z jejich strany dodáním nevhodného adaptéru.

No, to mě taky napadlo, že z jejich strany to není uplně košér, když k tomu dali neoriginální nabíječku, ale jak jim to dosvědčit? Přítelkyně dle všeho nemá žádnej papír, a podle toho co říkala, tak k tomu dostala za tu americkou první nabíječku, co se k tomu dle té holky co tam byla , hodila.