Nefungující HDMI

Ahoj,mám tento monitor: http://www.alfacomp.cz/php/product.phpProblém spočívá v tom, že jedno HDMI (HDMI 2) mi funguje v pořádku, ale když mám v HDMI 1 zapojený NTB, tak noťas na to zareaguje normálně a obrazovka se rozšíří, ale na monitoru mi to napíše NO SIGNAL, takže mám obrazovku rozšířenou ale na monitoru nic. Ani PS4 se mi neukáže. Ve dvojce vše funguje jak má, před dovolenou fungovaly obě HDMI. Díky za radu, pokud nějaká je. Mate mě, že NTB na to HDMI reaguje, kdyby ten slot nefungoval, tak by přece na to NTB nijak nezareagoval a už vůbec ne by se obrazovka nerozšířila.

Odpovědi na otázku

Zkuste tlacitko pro rucni prepinani vstupu.Zkuste mrknout do menu monitoru a zvolit HDMI1 v Input Select.Zkuste All Reset.Popis ovladani monitoru zacina na strane 15: http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/LCD%20Monitors/A... All Reset viz strana 18-19Tlacitko na prepinani vstupu na strane 9.Pokud nepomuze ani All Reset, tak nejspis servis.

Spatne dotlaceny, zlomeny konektor. Poskozeny kabel. Pejsek, Mourek ci nejaka selmicka. Kabely maji mazlicci radi.

Nic nezabralo