» Poradna » Mobily

Nefungují mi mobilní data

Ahoj, prosím o pomoc, mám telefon Xiaomi redmi 3S, ale nejdou mi tam spustit data. Nemohl by mi někdo napsat jak to řešit, nastavila jsem přístupový bod, ale už nwm co dál? Prosím o návod krok za krokem jak pro...

Odpovědi na otázku

Přesná verze toho telefonu? Ale pokud to není HW závada tak to vypadá, že jsi koupila blbou verzi a máš smolíka

Zajdi do kamenné prodejny svého operátora a požádej jej, aby ti telefon nastavil.

To res u operatora asi je nemas povolene. : D