Nefunguje zvuk u sluchátek

Zdravím. Mám nějáké sluchátka s mikrofonem. Mikrofon funguje v poho, ale sluchátka ne.Zvuk slyším strašně málo, jen když dám vše na max a stejně není vubec slyšet. Nevíte co s tím. Dřív mi šly, je to nějáká čína ale dřív šly. stalo se mi to už u druhých sluchátek a štve mě to.

Odpovědi na otázku

Co s tím?Vyhodit je a koupit si nové origo.

Tak když tam ten zvuk trochu slyšet je, tak s tím se musí dát něco dělat.

Prečo kupuješ čínu , kup si Made in Malaysia. PS. A sú vôbec iné ako Made in P.C.R.

Mám rovnaký problém, ale u mňa bola na vine napokon redukcia na jacky. Mám na noťase zdierku len na jeden jack totiž, tak som to chcel riešiť takto, ale nejde to a sluchátka inak fungujú napríklad na starom compe, kde netreba redukciu, aj celkovo fungujú.

nejde zvuk na do sluchátek