» Poradna » Notebooky

Nefunguje zvuk na ntb po aktualizaci windows 7

Ahoj, prosím o radu, nefunguje mi zvuk na notebooku při přehrávání videí z internetu (youtube), jinak při přehrávání třeba hudby v programech (na windows media playeru) běží. Je to aktualizaci Windows 7, to už jsem pochopila, ale nedaří se mi najít číslo dané aktualizace. Zkoušela jsem postupně odinstalovávat několik aktualizací, ale je jich tam tolik, že nemám kapacitu u toho sedět a manuálně zkoušet, zda to tentokrát pojede či ne (a KB 2962407 uváděnou jako zdroj problému u windows 8 tam nikde nemám uvedenou). Nemáte tip, které jiné číslo aktualizace by to mohlo být?

Odpovědi na otázku

A nemas len v smnesovaci hlasitosti stiahnuty zvuk pre dany webovy prehliadac?

no zkusila jsem zapnout youtube ve windows explorer (normalne pouzivam operu) a je fakt, ze tam ten zvuk na youtube jel. Ale kdyz jsem se koukala pak do smesovace pri prehravani v opere a zkousela regulovat hlasitost, nic se nedelo

Pokud jde zvuk v Iexploreru a v Opeře ne, není to aktualisací Windows. Zkuste přeinstalovat Operu.