» Poradna » Web a internet

Nefunguje posouvání videí na Facebooku

Dobrý večer,mám takový menší problém s přehráváním videí na facebooku. Jakékoliv video když spustím, tak funguje. Jakmile ho ale chci posunout, video se zastaví a již ho nezapnu. Mohu maximálně klikat na posuvníku a zobrazovat jednotlivé obrázky videa. Dělá mi to ve všech prohlížečích. Jenom na facebooku. Youtube funguje normálně.Před pár dny jsem obnovoval systém a vše fungovalo. Windows 10 - Lenovo Ideapad 700Díky za případné rady.

Odpovědi na otázku

Zkus odvirovat, třeba tam máš keylogger nebo tak nějak, nebo dobře pročisti cache ccleanrem nebo glary utilities.

pravdepodobne bude tim, ze nejdrive zapauzujes video a pote co se ti zobrazi posuvnik zacnes teprve posouvat, staci kdyz opet zpustis prehravani

Ujistil jsem, ale dělám to dobře. Když tedy video posunu a ono se zastaví, opětovně ho nejde spustit. V opeře mi lze video přepnout do nějaké samostatného okna a tam to funguje normálně.Zjistil jsem ale, že ten samý problém přetrvává, když se pod svým účtem přihlásím na jiném počítači doma.

a neceka jen nez se nacte?

Ne ne. Jak píšu - v opeře se mi nad videe objeví zelené tlačítko nějaké rozšíření či zapnutí videa v samostatném okně a tam vše funguje v pořádku. Rychlost internetu je proto také v pořádku.

No, zkusil jsem se na tom stejném ntb a ve stejném prohlížeči přihlásit dvěmi různými fcb účty. V případě mého již známý problém, v případě jiného účtu funguje vše naprosto v pořádku.Stejná situace se stejnými účty na jiném pc.Tak teda nevím,co na tom fcb účtu nastavit..

Já mám stejný problém. Je to teprve pár dnů co to začalo. A nevím co s tím