» Poradna » O Živě.cz

Nefunguje paypal?

Nemohu se přihlásit na PayPal.Nevíte někdo co s tím je?Píše mi to stále toto:Přístup odepřenNemáte oprávnění k přístupu "http://www.paypal.com/cz/webapps/mpp/home~~dobj" na tomto serveru.Google Reference # 18.c3c1002.1484091195.86b9b60.Mám PayPal už 2roky ke vší spokojenosti.Vůbec to Nechápu.Zkoušel jsem se přihlašovat z jiných serv. vč.Us....nic nejde...

Odpovědi na otázku

"Hi again, Karel!"

Mě to funguje, dokonce jsem včera ráno (10.1.2017 asi v 8:30) něco platil a úplně v pohodě.

Děkuji za odpověď,Do pošty mi přišlo je co posílá PayPal.Ale většinou to jsou nabídky k co koupit.Na ty neklikám vůbec.Dnes jsem se znova pokoušel dostat na PayPal a opět ta samá hláška.Projel jsem Pc a mám vše v pořádku.Vůbec netuším čím to je.Mám tam vložené své prostředky.Jsem z toho docela více naštván.Po celou dobu vše fungovalo.Na Pc mám ostatní důležitosti fungují naprosto správně.Vůbec nechápu proč jde Trustly na dolití fin.Posílám co mi naposled přišlo do pošty ale to je opravdu běžné:Pay with PayPal and Enjoy a Discount on eBay....

psal jsem příteli do Německa zprvu mu PayPal šel načítat ale po chvili už reaguje dlouhým načítáním.Napsal mi že chyba je zřejmě na straně PayPal

A nepřišel vám někdy v poslední době mail z adresy paypal@account.com, kde jste měli cosi odkliknout pro potvrzení nějakých údajů ohledné svého paypal účtu, že ne?

Děkuji za odpověď,Do pošty mi přišlo je co posílá PayPal.Ale většinou to jsou nabídky k co koupit.Na ty neklikám vůbec.Dnes jsem se znova pokoušel dostat na PayPal a opět ta samá hláška.Projel jsem Pc a mám vše v pořádku.Vůbec netuším čím to je.Mám tam vložené své prostředky.Jsem z toho docela více naštván.Po celou dobu vše fungovalo.Na Pc mám ostatní důležitosti fungují naprosto správně.Vůbec nechápu proč jde Trustly na dolití fin.Posílám co mi naposled přišlo do pošty ale to je opravdu běžné:Pay with PayPal and Enjoy a Discount on eBay....

psal jsem příteli do Německa zprvu mu PayPal šel načítat ale po chvili už reaguje dlouhým načítáním.Napsal mi že chyba je zřejmě na straně PayPal

Píši opravdu Pravdu.Prostě mě trápí.Že se nemohu dostat ke svému účtu na PayPal.Tak pokud někdo může pomoci s tímto problémem budu vděční.Možná jim opravdu nefunguje přístupoví server.Psal jsem dotaz i na stránky co má PayPal na facebooku.

najel jsem na fb stránku PayPal.Vůbec nechápu jak někdo může napsat že mu to funguje:Posílám smutné odpovědi z Fb:Evžen Sojka Proč se nejde přihlásit na stranky paypalu pise ze je pristup odepřen...../Jaroslav Svoboda Sracky pridavate, ale abyste odpovedeli, to ne. Zajimalo by me zda mi nekdo vrati moje penize, ktere mam bezduvodne zablokovane./Pavel Rada I ja bych rad dostal zpět sve penize vy zkurvenci. Uz pres 2 roky mi zadrzujete penize vy mrdky zkurveny. To mi jako bezduvodne zablokujete ucet a pak proste prachy ukradnete? shorte v pekle!.To samé to píše i mne...přístup odepřen.....mám tam vložené finanční prostředky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na fb nechodím, ale říkám že mi to normálně funguje. Teď jsem se tam přihlásil normálně vidím seznam posledních plateb: https://ctrlv.cz/XVy0 je tam vidět i platba ze včerejška.Ale na paypal účtu nemám žádné peníze. Mám to napojené na kartu a automaticky se mi to strhává z karty (účtu v bance).

Děkuji,vám..také mám i propojenou kartu....o to víc mě trápí.Proč tedy nekteří se nedostanou na PayPal.Před chvilkou mi přišla do g.mail pošta od PayPalu zkusil jsem to nastartovat odtamtud a znova to samé.Tak jsem jim opět poslal žádost o pomoc při tomto problému.

Paypal má jistě více než jeden server, tak je dost možné že je dotčena jen nějaká část.Co jsem si teď zkusil pingnout paypal.com tak z jednoho připojení pingám IP 64.4.250.32 a z druhého pingám 64.4.250.33.Tak možná záleží jaký server trefíš. A možná to záleží i na něčem dalším. Buh ví.

Ten německý přítel psal že chyba je na straně PayPal jak jsem již uvedl.On má It. firmu tak dnes se spojí s mojim pc....Posílám podívej se na fb. prosím adr:https://www.facebook.com/PayPalCeskaRepublika/Dole vtěch příspěvích jsou lidi kteří mají stejný problém 3 až 4 příspěvek u fot

Kouknul jsem na to, ale těch příspěvků od lidí s problémem je tam opravdu jen pár, asi tak ty 3-4, možná i pár navíc, ale víc jak 10 jsem jich neviděl. Kdyby to byl nějaký "globální" problém tak si sem jistý že by tam byly tisíce komentářů. Tohle opravdu postihlo jen pár lidí. Možná nějak špatně vyhodnotili nějaké ověřování podvodů a přidali tvojí IP adresu na seznam těch zakázaných. Každopádně tohle můžeš vyřešit jedině s podporou paypalu.

Dobrý den. Také mne to přišlo do mailu. Chtělo to už. jméno a heslo je to divné také jsem to neaktualizoval.

Stejný problém jsem totiž vyřešil tím, že jsem na PayPal přistoupil přes VPN v Opeře (kvůli tomu jsem si ji musel nainstalovat).

děkuji za vstřícnost.Bohužel sice z Pc dělám 25let ale jsem spíše lepší uživatel.Vaše odpověď je užitečná.Instaloval jsem Operu.....hlasí to samé....Přístup odepřen.....jako i těm lidem na fb.....přítel z Němec mi psal dnes ....při prvním načtení u nich mu PayPal šel.Po následném načítání se začal zpomalovat....Tak že mi Daniel napsal že chyby je na straně PayPal na servu.Pokud by ste něco zjistil blíže moc to pomůže...děkuji

můžete mi pomoci jak jste naistaloval PayPal přes VPN v Opeře...předem děkuji

V Opeře do nastavení (Alt+P) -> Soukromí & bezpečnost -> zde zaškrtnout povolit VPN

také vám děkuji za projevenou snahu mi pomoci.Myslím že na tuto záležitost je lepší zavolat Technika od společnosti které mám Net...Pavel.Nicméně nedalo mi to zkusil jsem zaškrtnout v opeře VPN.....čuměl jsem jak vyvoranej myšák.....PayPal funguje.....bohužel ale mám naistalované některé další věci.Například čt sport živě po tomto nešlo živě nic spustit.Tak jsem vše vrátil do původního stavu.A zítra technik.Je smutné když člověk obyč. jako já sice používám pc 25let.Ale tím jak furt zasírají novými a novými aktualizacemi a novými soft...vše jen komplikují.Dříve škodovka když zůstala na cestě stačilo šikovné ruce.Teď když chcípne škodovka může člověk kopnout jen do kol a volat servisáka.Tak se mi to jeví i u pc už je vše předimenzováné .........

Access DeniedYou don't have permission to access "XXXXX" on this server.Reference #xxxxxxxxxxxxxxxxxxx^ toto neni problem PayPalu, ale proxyJedna se o sluzbu Akamai (https://www.akamai.com), CDN, mimo jine ochrana proti DDoS utokum.Pro BFU: Mezi serverem paypalu a vasim pc je proxy (Akamai), ktera hlida, ze na server paypalu nikdo neutoci. Muzete si to predstavit jako vyhazovace pred barem, ktery vas nechce pustit dovnitr. Uvnitr vsechno funguje, lide se bavi a pouzivaji sluzbu, ale vas tam proste nepusti.Kde je problem? Pravdepodobne mate stejnou IP adresu s hodne lidma a nekdo dostal od Akamai ban. Pripadne mate zavirovany PC a vas pocitac utocil na servery paypalu, nebo na jine velke servery fb, ebay, apod. ...Co s tim? Nic, paypal vam nepomuze, pokud pouzijete VPN, zablokuji vam ucet trvale. Je potreba se obratit na vaseho poskytovatele internetu, pripadne na Akamai. Blokace na IP adresu neni trvala, ale muze to trvat mesic i vice, nez se na server znovu dostanete.

Nechce se mi věřit, že lidem kteří mají v Opeře zapnuté VPN hrozí, že jim PayPal doživotně zablokuje účet

verit nemusis, ale je to tak a vzdycky bylo. Je to automaticka ochrana proti kradezim. Pokud se cely zivot pripojujes z prahy a koukas pouze na zustatek uctu, najednou se pripojis z iraku a chces vsechny penize vybrat, tak proste dostanes ban. Navic ta sluzba v opere neni VPN, ale pouze http proxy, ktera stale muze v hlavicce posilat tvoji skutecnou ip. Rikas tak serveru ano jsem to ja, ale jdu pres proxy.

Děkuji vám za odpověď,zhruba 2r.Jsem na PayPal.PayPal jsem využil v listopadu jsem platil za zboží.Jinak předtím jsem jen občas kouknoul na kontrolu účtu což by odpovídalo tomu o čem píšete velmi srozumitelně.Jen nechápu proč vše na mém pc funguje jak MÁ jen PayPal NE.Zítra zavolám poskytovatele Netu což se mi jeví jako velmi SPRÁVNÉ.Raději než abych si způsobil těžkosti a zablokovalo se to úplně.Nahlédl jsem do Proxy ale o nic se nechci pokoušet raději ať přijede Technik

Dnes jsem měl technika od společnosti co mám Net.Zaváda opravena.Bylo to tím že společnost nás má nesdílení IP routeru.Přítel z Němec včera projel komplet vzdáleným přístupem moje pc.Dalo mu to docela zabrat.Ale zjistil tuto závadu.Teď mám svoji IP HNED VŠE FUNGUJE NA 100%.Technikovi jsem ukázal vaši odpověď pro mne.Pomohlo to také.Vše pracovalo vpozadí a já nemohl do....baru...jak mile laicky napsal....DÍKY.....Pavel.ps. za poplatek 50kč co budu platit navíc TO STOJÍ ZA TO ...PERFEKT.....

mírná oprava v druhé větě......společnost co nás má více na jedné adrese IP...jak píší v rychlosti jsem se překlepl...Pavel

Pavle, mám stejný problem :( Odkud jste?

jsem z Ostrova,včera jsem měl známého IT TECHNIKA připojeného vzdáleně.Dnes bohužel musím zavolat Technika od kterého mám Net.Něco je špatného na routeru.Musí změnit adresu.....Pavel snad vám tohle pomůže

Hmm :/ nevim, cim to je ale :/ nechce se mi to resit pres IT.

udělejte to tak....TECHNIKA od které společnosti máte net.Ušetříte si mnoho času a hlavně....tuto závadu odstraní jen Technik

Dnes jsem měl technika od společnosti co mám Net.Zaváda opravena.Bylo to tím že společnost nás má sdílení více IP routeru.Přítel z Němec včera projel komplet vzdáleným přístupem moje pc.Dalo mu to docela zabrat.Ale zjistil tuto závadu.Teď mám svoji IP HNED VŠE FUNGUJE NA 100%.ps. za poplatek 50kč co budu platit navíc TO STOJÍ ZA TO ...PERFEKT.....Pavel